ASTORIA Premium Offices zaprasza warszawiaków do odwiedzenia Targu Świątecznego przy ul Przeskok 2.

Przez cały czas trwania Jarmarku prowadzona będzie zbiórka charytatywna. Zebrane pieniądze zostaną przekazane podopiecznym naszej fundacji – wesprą ponadprzeciętnie uzdolnione dzieci z niezamożnych rodzin. Przy każdym stoisku znajdziecie Państwo puszkę, do której można wrzucić datek. Dzięki waszej hojności nasi podopieczni będą mogli w przyszłości w pełni zrealizować swoje talenty i zostać wspaniałymi lekarzami, naukowcami i artystami.
DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ!

Na gości czekać będzie sześć stoisk ze świątecznymi specjałami. Warszawa Powiśle zaserwuje na targu tradycyjne polskie potrawy, takie jak barszcz, pierogi, paszteciki oraz polskie sałatki. Oprócz ciepłych dań, zimnych przekąsek i słodkości, warszawiacy będą mieli okazję spróbować wyjątkowych austriackich win od Modus Vivendi i Austro Vin. Wśród wystawców znajdzie się również Nowakowski Gorąco Polecam. Magiczną atmosferę Jarmarku dopełnią światełka i dekoracje, świąteczna muzyka, a także tradycyjne pierniczki i grzaniec.

Jarmark rozpoczyna się we wtorek, 6 grudnia o godzinie 16:00 i potrwa przez dziesięć dni – do 15 grudnia. W tygodniu targ można odwiedzać w godzinach 16.00-20.00, natomiast w weekend od 12.00 do 20.00

ZAPRASZAMY!

Share This Story, Choose Your Platform!