18 czerwca 2016 roku, już po raz dwudziesty pierwszy, Ursynów obchodził swoje święto – Dni Ursynowa 2016- to wielki rodzinny piknik z miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym.
Razem z Środowiskowym Ogniskiem Wychowawczym TPD wzięliśmy udział w imprezie.

Mieliśmy okazję przywitać więcej dzieci z Ursynowa i ich rodziców, pobawić się wspólnie przy bańkach, które tworzyła nasza wspaniała Klaudia, pomagać dzieciom przy robieniu pięknych ramek do zdjęć, artystycznych dzieł, powstających za pomocą ciekawych niezwykłych technik, które wymyśliła pani Magda (kierownik Środowiskowego Ogniska Wychowawczego TPD).

Informowaliśmy odwiedzających stoisko o działaniach Fundacji na rzecz dzieci w przedszkolach – o zajęciach przyrodniczo-ekologicznych oraz teatralno-artystycznych, dzięki którym przekazujemy dzieciom wiedzę o otoczeniu i jak żyć w harmonii ze środowiskiem oraz nauczamy dzieci wrażliwości artystycznej, umiejętności wyrażania się oraz przekazujemy podstawy wiedzy o stylach muzycznych.

Moc atrakcji czekała na dzieci nie tylko przy naszym stoisku, ale również na całym terenie parku im. Romana Kozłowskiego.

Czekamy na Was również w następnym roku :)

Share This Story, Choose Your Platform!