Aktualności

20 czerwca 2013 r. zakupiliśmy bilety do CNK dla dzieci ze SP w Dobrodzieniu

20 czerwca 2013 r. zakupiliśmy bilety do Centrum Nauki Kopernik dla dzieci ze szkoły podstawowej w Dobrodzieniu.
Dla uczniow tradycyjnie została zorganizowana i sfinansowana przez Fundację wycieczka tematyczna po Starym Mieście i Trakcie Królewskim w Warszawie.


Z e-mail Pani Dyrektor SP w Dobrodzieniu:

27 czerwca 2013

Szanowni Państwo!

Motto przyświecające działalności Fundacji "Omnibus" im Franciszki Drab: "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia" Alberta Einsteina dowodzi jak wielką wrażliwością na potrzeby ludzi jesteście Państwo obdarzeni. Przekonała się o tym grupa uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu.

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc finansową. Wsparcie, jakiego Państwo udzieliliście, pozwoliło uatrakcyjnić i wzbogacić program wycieczki do Warszawy zrealizowanej w dniach 20- 21 czerwca br.

Za Państwa pośrednictwem dzięki wspaniałemu, niezwykle zaangażowanemu w całe przedsięwzięcie i życzliwemu nam przewodnikowi p. Krzysztofowi Falkowskiemu uczniowie

w interesujący sposób poznali dziedzictwo i kulturę narodową, zabytki i atrakcje stolicy oraz bardzo przyjemnie spędzili czas.

Życzę dalszego rozwoju Fundacji oraz dalszej satysfakcji osobistej z wykonywanej tak szlachetnej pracy Wszystkim, którzy nam pomogli.

 

Serdecznie pozdrawiam-- Teresa Werner